Luminea to innowacyjny, skoordynowany system oświetlenia pomieszczenia, który pozwala na interakcje ze światłem. Urządzenia oświetlenia takie jak kolumna świetlna, światłowody, basen z piłeczkami, gwiezdne niebo, panele LED, mogą być sterowane przez użytkownika na różne sposoby co zapewnia szerokie możliwości interakcji.

Wykorzystaj w pełni możliwości interakcji ze światłem dzięki urządzeniom Luminea!
  • Dostosuj sposób sterowania oświetleniem do możliwości użytkownika oraz celów jakie realizujesz. Możesz wybrać z wielu sposobów uruchamiania urządzeń za pomocą aplikacji Luminea z poziomu tabletu, przełącznika, pilota, kostki, maty. Urządzenia Luminea pozwalają użytkownikowi przejąć kontrolę nad światłem za pomocą preferowanego przez niego urządzenia sterującego. Dzięki temu użytkownik nie tylko patrzy i czuje, ale także działa i doświadcza efektu przyczynowo-skutkowego w pierwszej osobie.
  • Skorzystaj z aplikacji Luminea, która zawiera wiele gier i aktywności. Wykorzystaj własne zdjęcia do sterowania urządzeniami. Po wybraniu obszaru na zdjęciu aplikacja Luminea uruchomi urządzenie w wybranym kolorze. Graj w gry, stwórz własną choreografię składającą się z dźwięków i kolorów, zapisz własną kompozycję i baw się nią do woli. Ucz kolorów, pracuj nad rozumieniem zależności przyczynowo-skutkowych, ucz dokonywania wyborów, rozwijaj zasób słownictwa, ćwicz koordynację i wiele więcej. Aplikacja Luminea pozwala sterować jednym lub kilkoma urządzeniami jednocześnie
  • Możesz zacząć od jednego urządzenia np. kolumny świetlnej Luminea i stopniowo dodawać kolejne takie jak np. gwieździste niebo, lampa, planeta, fontanna światłowodów lub panele LED na ścianach lub suficie, aby uzyskać wielowymiarową i bardziej wciągającą przestrzeń. Możesz również dodać meble i inne elementy wyposażenia takie jak lustra, fotel.
  • Urządzenia Luminea mogą działać samodzielnie lub być zintegrowane z systemem SHX. System ten łączy obraz, film, dźwięk, wibracje oraz inne efekty specjalne stwarzając przestrzeń dostosowaną do potrzeb użytkownika.

Pełen katalog produktów z tej kategorii można znaleźć tutaj: Katalog Sale Doświadczenia Świata

Więcej informacji o Interaktywnym Systemie Doświadczania Świata: tutaj

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przygotowaniem projektu prosimy o kontakt: tutaj.