Sala Doświadczania Świata to specjalnie wyodrębniona bezpieczna przestrzeń wyposażona w narzędzia pozwalające na stymulację wielozmysłową. Taka przestrzeń umożliwia realizację celów edukacyjnych, terapeutycznych, a także rekreacyjno-relaksacyjnych.

Interaktywny System Doświadczania Świata jaki proponujemy jest kolejnym krokiem w rozwoju koncepcji Sal Doświadczania Świata. Jest to zupełnie nowatorskie, niespotykane dotychczas podejście do terapii w Sali Doświadczania Świata. Innowacja jest szczególnie obecna w proponowanych systemach wibrująco-akustycznych, oświetleniu, różnorodności efektów specjalnych oraz możliwości integracji wszystkich elementów, a przede wszystkim w sposobie interakcji z użytkownikiem.

Interaktywny System Doświadczania Świata to przede wszystkim:

  • Możliwość rozbudowy – zacznij od jednego urządzenia i stopniowo dodawaj kolejne.
  • Skoordynowane działanie wielu urządzeń – poczuj ciepło kominka, po naciśnięciu przycisku zobaczysz ogień kominka, usłyszysz trzask drewna, poczujesz ciepło, zanurzysz się w odczuwaniu poprzez zmianę oświetlenia pomieszczenia.
  • Możliwość dostosowania do potrzeb – korzystaj z gotowych szablonów przygotowanych przez specjalistów lub twórz własne aktywności i scenariusze zajęć korzystając z ulubionych zdjęć, piosenek, filmów. Wszystko to dzięki aplikacji dostępnej z systemem.
  • Wiele sposobów sterowania zarówno przez samego użytkownika jak i przez terapeutę – naciśnij przełącznik lub przycisk pilota, rzuć kostką, skacz po macie, steruj tabletem, zbliżaj realne przedmioty, aby zmieniać obraz, dźwięk, oświetlenie, wibracje oraz efekty specjalne.
  • Idealne rozwiązanie dla osób z niepełnosprawnością czy deficytami różnego rodzaju, małych dzieci (jako wsparcie ich rozwoju), osób starszych a także dla każdego kto chciałby się zrelaksować.
  • Projekt przygotowany przez specjalistów – powiedz nam o swoich potrzebach i celach jakie chcesz realizować, a bezpłatnie przygotujemy indywidualny projekt z propozycją urządzeń systemu interaktywnego jakie mogą znajdować się w Twojej Sali Doświadczania Świata.

Pełen katalog produktów z tej kategorii można znaleźć tutaj: Katalog Sale Doświadczenia Świata

Więcej informacji o Interaktywnym Systemie Doświadczania Świata: tutaj

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przygotowaniem projektu prosimy o kontakt: tutaj.