» » » Jubileusz

Jubileusz

w kategorii: Harpo | 0

Mamy za sobą 30 lat!
harpo-30-latW tym czasie technologia komputerowa wspomagająca osoby z niepełnosprawnością, wzbogaciła się o rozwiązania, przekraczające ówczesne wyobrażenia. Postęp w dziedzinie elektroniki wprowadził na rynek szereg rozwiązań, poprawiających jakość życia osób z niepełnosprawnością.
Dzięki naszej otwartości, a Państwa życzliwości, gościmy zarówno w najmniejszych zakątkach kraju, jak i na największych wystawach światowych. Konfrontacja tych dwóch rzeczywistości przynosi nowe pomysły i uczy zrozumienia dla potrzeb osób z niepełnosprawnością, a zaangażowanie firmy Harpo w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, pozwoliło wprowadzić na nasz rynek najlepsze produkty z całego świata.

Firma Harpo przez 30 lat swojej działalności wspomagała także rozwój technologii informatycznych, prowadząc badania i wprowadzając na rynek nowe, ulepszone rozwiązania. Harpo to jednak nie tylko „przedsiębiorstwo” ale także (a może przede wszystkim) ludzie, którzy je tworzą. Ludzie z pasją, wiedzą i poczuciem misji.
Przez 30 lat naszej działalności nauczyliśmy się aktywnie wychodzić do Klienta i staraliśmy sprostać jego wymaganiom.

Państwa życzliwość motywuje nas do dalszych działań w kierunku, który obraliśmy 30 lat temu.

Dziękujemy!