» » » „ZŁOTY LAUR INNOWACYJNOŚCI 2018”

„ZŁOTY LAUR INNOWACYJNOŚCI 2018”

w kategorii: Harpo | 0

Niezmiernie miło nam podzielić się z Państwem informacją o najnowszej nagrodzie:

„Złoty Laur Innowacyjności”

dla Notatnika brajlowskiego BraillePen

jaką odebraliśmy podczas uroczystej Gali w dniu 7 listopada 2018 roku, odbywającej się w Warszawskim Domu Technika NOT z udziałem organizacji gospodarczych, przedstawicieli centralnych władz państwowych, władz samorządowych, mediów, uczestników Konkursu i innych zaproszonych gości.

W tym roku odbyła się kolejna edycja Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2018”, organizowanego przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie. Celem Konkursu jest promocja innowacyjnych produktów, technologii i usług, a także innych nowoczesnych rozwiązań, mogących mieć wpływ na przyspieszenie rozwoju społeczno-gospodarczego Polski.

Firma Harpo zdobyła nagrodę w kategorii: Informatyka, oprogramowanie, będącej jedną z trzynastu kategorii konkursowych. Konkurowaliśmy z całym wachlarzem przedsiębiorców z kategorii mikro-, małych, średnich, dużych oraz start-upów. Byliśmy oceniani przez grono ekspertów i rzeczoznawców naukowo-technicznych, którzy dostrzegli innowacyjność i potencjał naszego rozwiązania.

DYPLOM

Jest to dla nas tym większy sukces, że pierwszy raz ubiegaliśmy się o Laur Innowacyjności z ramienia NOT-u.

Więcej informacji o Konkursie i Laureatach na stronie Organizatora oraz tutaj:

http://www.sigma-not.pl/strona-6834-LAUR.INNOWACYJNOSCI.2018.html

https://www.automatyka.pl/wiadomosci-i-komunikaty/laury-innowacyjnosci-im-stanislawa-staszica-rozdane–142439-10

liderzyinnowacyjnosci.com/laureaci-8-edycji-konkursu-nagrodzeni-laurem-innowacyjnosci/