» » » TimeSter już dostępny!

TimeSter już dostępny!

w kategorii: Harpo | 0

TimeSter – to innowacyjny, polski produkt, który umożliwi Twojemu dziecku uczestniczenie w codziennych czynnościach domowych, samodzielne korzystanie z zabawek, a przy tym poprawi jego koordynację wzrokowo-ruchową!

Dzięki TimeSter dziecko uzyska możliwość kontroli wycinka życia, co przełoży się na większe poczucie bezpieczeństwa i spokoju w codziennym funkcjonowaniu. Produkt umożliwia uruchamianie takich urządzeń jak suszarka, wiatrak, mikrofalówka i wielu innych, które wymagają podłączenia do prądu, a także zabawkami na switcha i adaptowanymi.

Urządzenie TimeSter jest całkowicie bezpieczne w użytkowaniu, a w zasięgu rąk dziecka znajduje się jeden przycisk (switch). Produkt jest lekki i kompaktowy, co pozwala na jego łatwe przenoszenie i transportowanie. Zasięg urządzenia TimeSter to aż 4 metry, dzięki czemu możliwa jest kontrola urządzenia z innego pokoju niż się ono znajduje, w dogodnej pozycji dla użytkownika.Urządzenie TimeSter zasilane jest z standardowej ładowarki od smartfona, ale także z powerbanku, co pozwala na całkowitą mobilność i łatwość w transportowaniu.

Wybrane tryby kontroli:

Bezpośredni: urządzenie jest włączone tak długo, jak naciskany jest przycisk.

Zatrzaskowy: pierwsze naciśnięcie przycisku włącza urządzenie, drugie naciśnięcie przycisku je wyłącza.

Sekundowy/Minutowy: Urządzenie pozostaje włączone przez wybraną ilość sekund lub minut po każdym naciśnięciu przycisku.

Produkt dostępny w Naszej ofercie, kliknij tutaj.