» » » Nowy Zoom Text 10

Nowy Zoom Text 10

w kategorii: Harpo | 0

Ai Squared z dumą przedstawia najnowszą wersję programu ZoomText 10, która zawiera wiele ciekawych i innowacyjnych funkcji, rozszerzających użyteczność programu poza ekran komputera. Te nowe funkcje pozwalają użytkownikowi tworzyć, wyszukiwać oraz przetwarzać informacje szybciej i bardziej efektywnie niż kiedykolwiek – nie dotyczy to tylko materiałów elektronicznych znajdujących się na komputerze ale również wszystkich materiałów drukowanych. Poza tym, niektóre z tych funkcji pozwalają na wykonywanie wielu czynności jednocześnie wyrównując tym samym szanse osób słabowidzących z ich widzącymi rówieśnikami.

Funkcje ZoomText Magnifier/Reader

Nagrywanie w ZoomText


Funkcja ta pozwala na przetwarzanie tekstu dokumentów, stron internetowych, emaili na pliki audio, które można następnie przenieść do urządzeń mobilnych i słuchać w dowolnym miejscu. Nagrane pliki można zapisać bezpośrednio na liście ZoomText Recorder, w iTunes lub Windows Media Player i automatycznie zsynchronizować z urządzeniem przenośnym.

ZTRecorder

Czytanie w tle w ZoomText

Funkcja czytania w tle programu ZoomText pozwala na odczytywanie dokumentów, stron internetowych, poczty elektronicznej gdy jednocześnie wykonujesz inne czynności na komputerze.

ZTheadphonesweb

Czytanie od kursora za pomocą AppReader

Pozwala na uruchomienie aplikacji AppReader od miejsca położenia kursora w dokumencie lub na stronie internetowej poprzez naciśnięcie jednego klawisza.


Funkcje ZoomText Magnifier oraz Magnifier/Reader

Kamera ZoomText

Dzięki nowej funkcji kamery można zastosować kamerę internetową do przeglądania oraz powiększania bezpośrednio na ekranie komputera materiałów drukowanych takich jak: rachunki, zdjęcia, czasopisma, etykiety leków i inne. Proste przyciski pozwalają na powiększanie i pomniejszanie oglądanego obrazu, wybór kontrastu, kolorów oraz przełączanie pomiędzy trybem pełnoekranowym i podzielonym, gdzie po jednej stronie ekranu możesz oglądać obraz z kamery, a po drugiej elementy systemu Windows.

ZTCamera

Rozszerzone funkcje wyszukiwarki internetowej

Dzięki rozbudowanej funkcji wyszukiwarki można wyszukiwać określone wyrazy, zwroty na stronach internetowych lub przeglądać strony w celu znalezienia żądanych informacji. Podczas nawigacji po stronie internetowej każdy znaleziony element jest zaznaczany i odczytywany. Po odnalezieniu szukanego elementu może on być odczytany od tego miejsca.

ZTWebfinder