» » » Nowości w ofercie sprzętu wspomagającego komunikację

Nowości w ofercie sprzętu wspomagającego komunikację

w kategorii: Harpo | 0

Ostatnio wzbogaciliśmy ofertę sprzętu do komunikacji dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Oto najnowsze produkty:

PapooSwitch

Niewielki przycisk, bardzo wrażliwy na dotyk lub na samo tylko zbliżenie palca lub ręki. Podłączony do komputera może spełniać funkcje lewego lub prawego przycisku myszy. Dostępny jest w dwóch wariantach – z możliwością podłączenia przez interfejs lub przez USB. Ergonomiczny w użyciu. Ma estetyczny wygląd dzięki czarno-białemu kolorowi.

PapooSwitch
Prox Talker

ProxTalker

Przenośny komunikator obrazkowy, w którym łatwo wymieniać obrazki i komunikaty. Używany jako narzędzie do komunikacji alternatywnej AAC lub jako narzędzie nauczania. Sprawdza się również w pracy z osobami autystycznymi.

EyeTech TM

Przenośne urządzenie umożliwiające obsługę komputera za pomocą ruchów gałek ocznych. Doskonale zastępuje mysz komputerową tym wszystkim, którzy nie mogą jej używać. Zasilanie z komputera przez port USB zwiększa jego mobilność. Współpracuje z każdym rodzajem komputera.

EyeTechTM4
PCEye

PCEye

Produkt umożliwia obsługę komputera za pomocą gałek ocznych. Ma zastosowanie do większości komputerów osobistych. Jest łatwy w użyciu i konfiguracji.

TechTouch II

Funkcjonalny komunikator/komputer, w wytrzymałej obudowie z zewnętrznymi głośnikami. Umożliwia instalację wybranego programu do komunikacji alternatywnej. Posiada ekran dotykowy o dużej czułości.

TechTouch II
SymPrint

SymPrint

Oprogramowanie do tworzenia nakładek, kart pracy, plansz komunikacyjnych. Intuicyjny interfejs; oprogramowanie łatwe i proste w obsłudze.