» » » Już po pokazie w Poznaniu

Już po pokazie w Poznaniu

w kategorii: Harpo | 0

W dniu 17 października 2011 roku, mieliśmy zaszczyt zaprezentować się Państwu na pokazie w Poznaniu, zorganizowanym wspólnie przez Polski Związek Niewidomych Okręg Wielkopolski oraz firmę Harpo Sp. z o.o.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że grono zainteresowanych naszą ofertą jest nadal tak szerokie. Na pokaz przybyło około 100 osób!
Po części oficjalnej, na którą składały się: rozpoczęcie pokazu, prezentacja nowości oraz pytania ogólne, był czas na oglądanie naszego sprzętu oraz na zadawanie indywidualnych pytań naszym ekspertom. Rozmowom nie było końca. Każdy z uczestników chciał uzyskać jak najbardziej wyczerpujące informacje na nurtujące go pytania, wątpliwości i zagadnienia. Pokaz wzbogacił nas o nowe doświadczenia. Będziemy nadal doskonalić nasze umiejętności oraz poszerzać naszą ofertę, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom Naszych Klientów. Miłą obsługę wraz ze słodkim bufetem zapewnił nam Hotel Ikar.
Bardzo serdecznie dziękujemy za udział we wspólnym przedsięwzięciu Zarządowi Okręgu PZN, a także wszystkim przybyłym osobom – bez nich pokaz nie byłby tak wspaniałym spotkaniem.
Zapraszamy na nasze inne pokazy!