» » » Już po Konferencji AAC!

Już po Konferencji AAC!

w kategorii: Harpo | 0

W dniach 30 czerwca – 2 lipca 2011 r. Harpo uczestniczyło jako współorganizator i wystawca w VIII Regionalnej Konferencji AAC Krajów Europy Środkowej i Wschodniej "Let’s Talk Together – AAC in Europe" w Warszawie. Honorowy patronat naszej konferencji objęły: Małżonka Prezydenta RP – Pani Anna Komorowska i pani Minister Edukacji Narodowej – Pani Katarzyna Hall, która dokonała uroczystego otwarcia Konferencji.

Na Konferencję przyjechali specjaliści w dziedzinie AAC – komunikacji wspomagającej i alternatywnej – z całej Europy, Australli, Stanów Zjednoczonych, Kanady . W Konferencji wzięło udział 350 osób, terapeutów, nauczycieli, pracowników nauki i samych użytkowników AAC. Otrzymujemy wiele pochlebnych opinii na temat wartości merytorycznej wykładów i warsztatów. Także 14 wystawców z Europy i USA zaprezentowało najwyższą technologię w dziedzinie AAC.

Uczestniczyliśmy w bardzo ambitnym przedsiewzięciu, które dzięki wsparciu sponsorów, zaangażowaniu wszystkich organizatorów odniosło duży sukces. Już dziś myślimy o kolejnym spotkaniu, dzięki któremu wszyscy możemy poszerzać swe horyzonty w dynamicznie rozwijającej się AAC.

Szczegóły i wystąpienia w programie na stronie harpo.com.pl/aac2011 .

Relacja fotograficzna na Facebooku.

Podsumowanie merytoryczne na stronach Stowarzyszenia Mówić Bez Słów tutaj.