» » » Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium

w kategorii: Harpo | 0
Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium

Steruj i baw się oświetleniem korzystając ze swojego urządzenia komunikacyjnego, czyli Luminea i Grid 3.

Czwartek, 26 października 2023, godz. 11.00-11.45

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinarium, w trakcie którego przedstawimy możliwości połączenia komunikacji alternatywnej (AAC) ze stymulacją sensoryczną. Będzie można dowiedzieć się w jaki sposób sterować elementami oświetlenia systemu Luminea z poziomu oprogramowania wspomagającego komunikację alternatywną Grid 3. Przyjrzymy się również możliwościom zastosowania takiego połączenia w terapii oraz edukacji.

Pod koniec spotkania przewidzieliśmy czas na dyskusję oraz możliwość zadawania pytań.

Do wzięcia udziału w wydarzeniu szczególnie zapraszamy
  • specjalistów wczesnego wspomagania rozwoju;
  • logopedów, terapeutów AAC;
  • pedagogów, psychologów;
  • rodziców, opiekunów osób korzystających z AAC.
Informacje praktyczne

Webinarium będzie prowadzone na platformie Zoom. Wystarczy link i przeglądarka, aby wziąć w nim udział. Link do webinanium otrzymają Państwo na dzień przed wydarzeniem.

Organizator

Harpo – od ponad 35 lat oferuje najwyższej jakości rozwiązania technologiczne przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością. Dzięki tym produktom tysiące osób codziennie zyskuje szansę na naukę, pracę, rozwijanie swoich pasji i osiąganie sukcesów w wielu dziedzinach życia. Oprócz działalności dystrybucyjnej prowadzi działalność badawczą wprowadzając na rynek nowoczesne rozwiązania oraz szkoleniową zapewniając indywidualne konsultacje, wsparcie oraz szereg warsztatów.

 


Prowadząca

 

Anna Cygan – pedagog specjalny, filolog angielski, specjalizuje się w zakresie nowoczesnych technologii wspomagających użytkowników z różnego rodzaju deficytami. Prowadzi konsultacje oraz warsztaty dla nauczycieli, terapeutów i rodziców. Aktywnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych konferencjach oraz szkoleniach dotyczących komunikacji wspomagającej i alternatywnej, a także zastosowania nowoczesnych technologii w terapii i edukacji.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!
Serdecznie zapraszamy!

Formularz rejestracji