» » » Wydarzenie artystyczne „JESTEŚMY”

Wydarzenie artystyczne „JESTEŚMY”

w kategorii: Harpo | 0

Wszystkich zainteresowanych, zapraszamy na:

wydarzenie artystyczne "JESTEŚMY"

organizowane z okazji 20-lecia Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym "ŻURAWINKA"
oraz Światowego Dnia Mózgowego Porażenia Dziecięcego

W dniu 4 września 2013 roku odbędzie się uroczystość organizowana przez Stowarzyszenie „ŻURAWINKA” oraz Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznania. Zapraszamy w tym dniu na godz. 18-tą do Auli Artis WSNHiD, gdzie odbędzie się koncert – dedykowany osobom z mózgowym porażeniem dziecięcym, ich opiekunom, rodzinom, przyjaciołom i wolontariuszom. Imprezą towarzyszącą w tym dniu będzie VII Jesienny Wernisaż twórczości podopiecznych Dziennego Ośrodka Terapii „ŻURAWINKA”.

Natomiast w dniu 2 października 2013 roku zapraszamy na Dzień Drzwi Szeroko Otwartych "JESTEŚMY", organizowany w dacie Światowego Dnia Mózgowego Porażenia Dziecięcego. Uroczystość odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia "ŻURAWINKA" (Poznań, ul. Żurawinowa 5/7 – budynek żłobka).

Partnerem Wydarzenia "JESTEŚMY" jest firma Harpo, która podczas obu uroczystości zaprezentuje nowoczesne technologie komputerowe, wspomagające komunikowanie się osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.

Forma obchodów ma na celu ukazanie potencjału osób żyjących z mózgowym porażeniem dziecięcym oraz przeciwdziałanie ich izolacji i społecznemu wykluczeniu.

Więcej informacji można znaleźć tutaj:

ŻURAWINKA, WSNHiD

Zapraszamy!