» » » Windows 10 i SuperNova

Windows 10 i SuperNova

w kategorii: Harpo | 0

Wielu użytkowników komputerów obecnie korzysta z Windows 10, z tym też systemem dostarczane są prawie wszystkie kupowane obecnie komputery. Jest to najnowocześniejszy, z rodziny Windows, system operacyjny i zgodnie z deklaracją producenta będzie wciąż udoskonalany i rozwijany.  Już dziś jest to dynamicznie zmieniający się system operacyjny. Daje to użytkownikom oczywiste korzyści, ale niesie też ze sobą pewne ryzyko, iż wraz z rozwojem systemu operacyjnego konieczne będą duże zmiany w oprogramowaniu odczytu ekranu komputera.

W związku z tym, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów proponujemy wyjątkową ofertę. Każdy kto dokona zakupu oprogramowania firmy Dolphin w obecnie dostępnej wersji 16 otrzyma bezpłatnie SMA (Software Maintenance Agreement) czyli prawo do aktualizacji i do dwóch kolejnych wersji programu (17 i 18).

Oferta dotyczy:

  • SuperNova Powiększająca oraz SuperNova Powiększająca PEN
  • SuperNova Powiększająca i Mówiąca oraz SuperNova Powiększająca i Mówiąca PEN
  • SuperNova Powiększająca i Screen Reader oraz SuperNova Powiększająca i Screen Reader PEN
  • Dolphin Screen Reader oraz Dolphin Screen Reader PEN

Standardowa cena SMA wynosi około 20% wartości oprogramowania, zatem oferta jest bardzo atrakcyjna.
Aktualizacje zapewnią poczucie komfortu i bezpieczeństwa powodując, że zawsze będzie Państwo posługiwać się najnowszym oprogramowaniem, a ewentualne przyszłe zmiany systemu operacyjnego nie będą stanowiły problemu.

Jeśli kupujesz oprogramowanie SuperNova, zapytaj koniecznie swojego dostawcę oprogramowania o SMA.

Oferta ta jest ważna do końca 2017 roku.