» » » Technologie wspomagające firmy AbleNet ze znakiem ableSAFE.

Technologie wspomagające firmy AbleNet ze znakiem ableSAFE.

w kategorii: Harpo | 0
Kiedy widzisz znaczek ableSAFE, wiesz, że niezależne laboratoria zewnętrzne i wysoko wykwalifikowani inżynierowie dokładnie przetestowali produkty firmy. AbleNet projektuje swoje produkty z bezpieczeństwem jako priorytetem, rygorystycznie testuje każdy produkt i zapewnia, że każdy z nich spełnia lub przekracza dzisiejsze globalne standardy bezpieczeństwa.
Produkty firmy AbleNet spełniają wymagania europejskich przepisów dotyczących urządzeń medycznych (MDR) i znajdują się na liście amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA). Rygorystyczne protokoły testowe AbleNet, standardy jakości produkcji i zastrzeżone procesy sprawiają, że technologie wspomagające AbleNet są ableSAFE.
Zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie.
Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem w procesie projektowania technologii wspomagających ableSAFE firmy AbleNet. Stosowanie materiałów wolnych od ołowiu i ftalanów, usuwanie ostrych narożników i krawędzi oraz zapewnienie, że projekty elektroniczne nie stwarzają ryzyka porażenia prądem elektrycznym, to tylko niektóre ze środków ostrożności podejmowanych podczas procesu projektowania.
AbleSAFE to więcej niż znaczek; jest to poziom jakości, którego należy oczekiwać i spodziewać się od wszystkich produktów firmy. AbleNet eliminuje obawy użytkowników o bezpieczeństwo produktów poprzez rygorystyczne testowanie technologii wspomagających ableSAFE.
Produkty ableSAFE firmy AbleNet są nie tylko bezpieczne w użyciu, ale także bezpieczne dla środowiska. AbleNet wykorzystuje materiały wolne od ołowiu, ftalanów i innych materiałów szkodliwych dla użytkownika i środowiska.