» » » „Spacer z GPS”

„Spacer z GPS”

w kategorii: Harpo | 0

30 maja 2015 roku, odbyły się warsztaty z zakresu posługiwania się nawigacją GPS dla osób niewidomych.
W tym dniu Polski Związek Niewidomych Okręg Wielkopolski i firma Harpo wspomagała zainteresowane osoby niewidome, fachową wiedzą i cennymi doświadczeniami o funkcjonalności urządzenia Trekker Breeze. Z uwagi na sporą liczbę chętnych, warsztaty odbyły się w dwóch grupach. Pierwsza część zajęć przeznaczona została na teorię, podczas której Uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań i zgłębiania tajników wiedzy o urządzeniu.
Druga część przeprowadzona została w formie zajęć praktycznych – w terenie. Oprócz przekazania umiejętności posługiwania się nawigacją przeznaczoną dla osób niewidomych, warsztaty miały na celu przygotowanie Uczestników do Konkursu „Spacer z GPS”, którego to finał miał miejsce 13 czerwca 2015 roku. Dzięki zaangażowaniu zarówno Pracowników PZN Okręg Wielkopolski jak i Zarządu oraz Pracowników firmy Harpo, konkurs przebiegł sprawnie i wszyscy jego Uczestnicy mogą się pochwalić profesjonalną umiejętnością poruszania się za pomocą Treker Breeze.

Dziękujemy wszystkim za udział zarówno w Warsztatach jak i Konkursie.

Gratulujemy również Zwycięzcy Konkursu, którym został Pan Mariusz Koczorowski. Zwycięzca zdobył cenną nagrodę: Victor Reader Stream New.

Spacer z GPS_1

Spacer z GPS_2