» » » Rejestracja GUIDed

Rejestracja GUIDed

w kategorii: Harpo | 0

Firma Harpo od lat jest twórcą nowoczesnych rozwiązań wspierających osoby z niepełnosprawnościami.
Część naszej pracy w sposób szczególny poświęcamy seniorom, rozumiejąc jak duże znaczenie dla ich bezpieczeństwa i komfortu życiowego ma i będzie coraz bardziej mieć nowoczesna technologia.

W ramach projektu AAL (Active Assisted Living) opracowujemy aplikację GUIDed (https://guided-project.eu/). Będzie ona oferować wsparcie w wielu dziedzinach życia osób starszych. Pomoże między innymi zaplanować zażywanie leków, ułatwi nawigację po mieście, da możliwość inteligentnego sterowania domem i czujnikami bezpieczeństwa oraz znacznie uprości komunikację. Wielkimi krokami zbliżamy się do fazy testowej aplikacji.

Zachęcamy serdecznie wszystkich zainteresowanych aplikacją GUIDed i jej testowaniem do zarejestrowania się poprzez stronę: https://seu2.cleverreach.com/f/298239-299333/.

Po zarejestrowaniu będziecie Państwo otrzymywać najnowsze wieści o aplikacji GUIDed, dostępie do jej usług czy darmowych opcjach freemium.
Projekt jest współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (https://www.gov.pl/web/ncbr) w ramach Programu AAL Call 2019 (http://www.aal-europe.eu/).