» » » Program Aktywny Samorząd 2024

Program Aktywny Samorząd 2024

w kategorii: Harpo | 0

Już od dzisiaj składać można wnioski o dofinansowanie w ramach programu Aktywny Samorząd finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Wnioski przyjmowane będą do 31 sierpnia 2024.

W 2024 przewidziana jest kontynuacja ubiegłorocznych warunków dofinansowania w ramach programu. PFRON ponownie zagwarantował wyższy budżet na realizację programu. Wynosi on 256,5 milionów złotych, czyli o 15 milionów więcej niż w roku 2023.

W ramach programu Aktywny Samorząd można otrzymać dofinansowanie m.in. do zakupu sprzętu specjalistycznego oraz oprogramowania przeznaczonego dla osób niewidomych i słabowidzących, z niepełnosprawnością ruchową, z dysfunkcją narządu słuchu i trudnościami w komunikowaniu się za pomocą mowy. Poza tym można ubiegać się również o dofinansowanie szkolenia w zakresie obsługi nabytego sprzętu i oprogramowania.

Wspieramy w uzyskaniu dofinansowania, doborze aparatury, przygotowaniu wniosku

Także w tym roku wnioski o dofinansowanie można składać w Systemie Obsługi Wsparcia (SOW). System pozwala złożyć wniosek bez straty czasu, wychodzenia z domu, bez kolejek i bez barier.

Szczegółowe informacje dotyczące programów wsparcia znajdą Państwo w zakładce:
Dla Klienta>Dofinansowania

Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu w doborze odpowiedniego rozwiązania mając na uwadze indywidualne potrzeby każdej osoby. Wystawiamy również oferty cenowe niezbędne do złożenia wniosku o dofinansowanie.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości uzyskania dofinansowania i zapraszamy do kontaktu.

telefon: 61 853-14-25
e-mail: info@harpo.com.pl