» » » Nowości w ofercie dla niewidomych i słabowidzących

Nowości w ofercie dla niewidomych i słabowidzących

w kategorii: Harpo | 0

W naszej ofercie pojawiły się nowe produkty. Zapraszamy do ich obejrzenia i zakupu:

Brailliant 40

Brailliant 40

To nowa generacja linijki brajlowskiej Brailliant 40. To ergonomiczne urządzenie pozwala się zastosować jako dodatkowa klawiatura do laptopa lub do innych mobilnych urządzeń preferowanych przez użytkownika. Nowoczesny projekt zapewnia optymalne użycie palców do obsługi wszystkich przycisków.

SmartView Graduate Video Magnifier

Mobilny i wysokiej jakości powiększalnik. Można go zabrać ze sobą wszędzie. Łatwo go złożyć, rozstawić, nie zabiera dużo miejsca, a zasilanie z komputera pozwala na używanie go w każdej sytuacji. Jego funkcjonalność zapewniona jest przez szeroką gamę jego właściwości, np. możliwość obrotu obrazu o 360 stopni, autofocus czy pobieranie i przechowywanie obrazu we współpracy z komputerem.

SmartView Graduate Video Magnifier
Crystal

Crystal Plus i Crystal XL

Poręczna, łatwa w obsłudze lupa elektroniczna. Opcjonalnie do wyboru z wyświetlaczem 3,4” (Crystal Plus) lub 4,3” (Crystal XL). Praktyczność zapewnia jej niewielki rozmiar, poręczna obsługa, możliwość naładowania przez złącze micro USB. Lupa ma podświetlenie.

Capture

Mała, przenośna lupa elektroniczna. Ciekawa konstrukcja umożliwia wykorzystanie niewielkiej ilości przycisków do uruchomienia sporej ilości funkcji. Lupa może przechowywać do 100 obrazów, którymi później można „zarządzać”. Nowoczesny, okrągły manipulator pozwala na płynne powiększenie. Lupa ma dodatkowo takie funkcje jak auto-wyłącznik, podświetlenie, zapamiętywanie ostatnich ustawień.

Capture
Portable Video Magnifier

Portable Video Magnifier

Niewielka lupa elektroniczna. Prostota obsługi została połączona z wysokiej jakości właściwościami wyświetleń. Poręczna i wygodna.

Waga Happy Day

Mówiąca waga łazienkowa z dużym wyświetlaczem. W trosce o bezpieczeństwo waga ma antypoślizgową powłokę, natomiast nóżki zapewniają doskonałą przyczepność do podłoża. Waga ma m.in. takie funkcje jak: auto-wyłącznik, regulacja głośności, możliwość zapamiętywania i kontroli pomiaru.

Happy Day
ThermoPen II

ThermoPen II

Przyrząd zaprojektowany do tworzenia wypukłych obrazów, bezpośrednio na papierze pęczniejącym. Wystarczy podłączyć do gniazdka i można tworzyć niezwykle czytelne dokumenty.