» » » Konsultacje

Konsultacje

w kategorii: Harpo | 0

Szanowni Państwo, zapraszamy do Punktu Konsultacyjno – Szkoleniowego HARPO, mieszczącego się obecnie w Zespole Szkół nr 109 w Warszawie, przy ul. Białobrzeskiej 44 (II piętro, pokój nr 22). Punkt czynny jest codziennie (od poniedziałku do piątku) w godzinach 15.00 – 19.00. Tu można obejrzeć produkty firmy a także otrzymać informacje na temat sprzętu dla osób niewidomych i słabowidzących. Kontakt z Panem Markiem Dubieleckim, telefon 510 402 674 lub e-mail: mdubielecki@harpo.com.pl.

W naszym punkcie konsultacyjnym odbywają się spotkania konsultacyjno – szkoleniowe z doświadczonym pedagogiem o wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi z zaburzoną komunikacją i sprzężonymi dysfunkcjami, który doradzi Państwu jakimi narzędziami, specjalnymi programami edukacyjnymi i urządzeniami, należy wesprzeć edukację i rehabilitację dziecka.
Spotkania konsultacyjno – szkoleniowe odbywają się dwa dni w tygodniu, w godzinach 15.00 – 18.30. Terminy i godziny spotkań prosimy umawiać telefonicznie z Panią dr Anną Lechowicz, pod nr telefonu 606 256 175 lub e-mail: bliss@poczta.onet.pl

2012.02.09: UWAGA

Szanowni Państwo, w związku ze śmiercią pani dr Hanny Lechowicz, konsultacje w Punkcie Konsultacyjnym zostają zawieszone. Na przełomie lutego i marca br. zamieścimy na naszej stronie szczegółowe informacje dotyczące wznowienia spotkań konsultacyjnych.