» » » Kolejna nagroda dla Harpo za urządzenie Mountbatten Brailler Tutor

Kolejna nagroda dla Harpo za urządzenie Mountbatten Brailler Tutor

w kategorii: Harpo | 0

W dniu 15 lutego 2024 roku została ogłoszona lista Laureatów Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „Wielkopolska dla Planety 2030”, edycja 2024 (http://iw.org.pl/konkurs-wielkopolska-dla-planety-2030-wyniki-ii-etapu-oceny-merytorycznej-2/).

W kategorii „Biznes” zostali wybrani dwaj Laureaci. Jednym z nich jest Harpo Sp. z o.o., które do konkursu zgłosiło produkt: Mountbatten Brailler Tutor.

Celem konkursu jest promocja wielkopolskiego wkładu w osiągnięcie Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDG – Sustainable Development Goals) oraz promocja transferu wiedzy do gospodarki, dzięki któremu możliwe będą realne zmiany uwzględniające rozwiązania proklimatyczne we wszystkich obszarach życia społeczno-gospodarczego.
Kategoria „Biznes”, w której Harpo zostało Laureatem, skierowana jest do regionalnych przedsiębiorstw rozwijających/wdrażających innowacyjne rozwiązania w ramach sześciu inteligentnych specjalizacji dla Wielkopolski.

Jest nam niezmiernie miło, że produkt Mountabatten Brailler Tutor został po raz kolejny zauważony i nagrodzony w tak prestiżowym konkursie.