» » » Harpo na targach SightCity we Frankfurcie

Harpo na targach SightCity we Frankfurcie

w kategorii: Harpo | 0

W dniach 8-10 maja 2019 firma Harpo uczestniczyła w targach SightCity Frankfurt. Jest to coroczna wystawa pomocy dla osób niewidomych, słabowidzących i głuchoniewidomych. Nasza firma przybyła na tę największą wystawę w dziedzinie pomocy dla osób niewidomych i słabowidzących w Niemczech, aby promować swoje rozwiązania oraz realizowany w ramach program Horyzont 2020 projekt SUITCEYES. To miejsce, w którym producenci z całego świata prezentują nowości i ugruntowane produkty z ich asortymentu – zwłaszcza dla osób niewidomych, słabowidzących i głuchoniewidomych. Edycja 2019 obfitowała w około 135 wystawców i 3800 odwiedzających.

Międzynarodowa wystawa SightCity charakteryzuje się innowacyjnością i dostarcza szczegółowych informacji dotyczących zaburzeń widzenia. W ciągu trzech dni odwiedzający mieli okazję przetestować różne systemy i produkty, zapoznać się z najnowszymi odkryciami medycznymi oraz z dużą liczbą ofert doradczych. Specjalistyczny charakter tej wystawy daje odwiedzającym możliwość osobistego kontaktu z producentami, stowarzyszeniami, konsultantami i lekarzami.

SightCity Frankfurt dostarcza szczegółowych informacji na temat różnych aspektów tego tematu i różnorodności pomocy. Wystawcy prezentują pomoce, takie jak np. do poruszania się, zaawansowane technologicznie produkty, pomoce elektroniczne do stosowania w codziennym życiu, ze szczególną troską dla gości niewidomych, słabowidzących i głuchoniewidomych. W SightCity zadbano nie tylko o gości, ale także o ich psy przewodniki (zapewniając np. miski z wodą). Drogi prowadzące przez sale wystawowe są oznaczone na podłodze liniami prowadzącymi, a kompetentne wsparcie sprawia, że wizyta jest pełnym sukcesem dla odwiedzających.

Firma Harpo prezentowała swoje produkty oraz projekt SUITCEYES podczas całego wydarzenia. To była świetna okazja, aby podzielić się swoimi pomysłami na produkty i projekty, naszym podejściem do rozwiązań dla osób niewidomych, słabowidzących i głuchoniewidomych oraz koncepcjami opracowywanych prototypów. Nasze stoisko oraz materiały promocyjne były bardzo popularne wśród odwiedzających. Dzięki SightCity Frankfurt 2019 jesteśmy bogatsi o nowe kontakty i doświadczenia.