» » » Harpo na konferencji CSUN AT w Anaheim, USA

Harpo na konferencji CSUN AT w Anaheim, USA

w kategorii: Harpo | 0

W dniach 11-15 marca 2019 uczestniczyliśmy w kolejnej już Międzynarodowej Konferencji poświęconej osobom z niepełnosprawnością, 34th CSUN Assistive Technology Conference, która w tym roku odbyła się w Anaheim w Kalifornii, w Stanach Zjednoczonych.
Oprócz Harpo, w wystawie uczestniczyło ponad 120 wystawców z całego świata. Nasze produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Ponadto, we wszystkie dni konferencyjne przedstawialiśmy na naszym stoisku dwa międzynarodowe projekty, realizowane przez nas w ramach programu Horyzont 2020 – SUITCEYES i INSENSION.

Dodatkowo 14 marca prezentowaliśmy artykuł Sensor technology, gamification, haptic interfaces in an assistive wearable, złożony do czasopisma Journal on Technology & Persons with Disabilities (Informacje o sesji SUITCEYES), dotyczący ostatnich rezultatów prac w projekcie SUITCEYES. Z kolei o postępach prac w projekcie INSENSION opowiadał koordynator tego projektu, p. Michał Kosiedowski podczas wystąpienia Global Atlas of People with Profound Intellectual and Multiple Disabilities. Praca o takim tytule została również złożona do czasopisma Journal on Technology & Persons with Disabilities (Informacje o sesji INSENSION).

Konferencja CSUN AT przyciąga ponad 4500 osób rocznie, którzy uczestniczą w sesjach, odwiedzają sale wystawowe i uczestniczą w spotkaniach partnerskich i nieformalnych spotkaniach. Dziesiątki gości było obecnych na prezentacjach naszych projektów SUITCEYES i INSENSION. Była to świetna okazja do podzielenia się naszymi ostatnimi wynikami projektowymi oraz zademonstrowania naszych produktów. Spotkaliśmy się z ciepłym przyjęciem naszych rozwiązań, zarówno podczas prezentacji projektów, jak i wśród gości odwiedzających nasze stoisko konferencyjne. Dzięki temu wydarzeniu jesteśmy bogatsi o nowe kontakty i doświadczenia.