» » » Drzwi Otwarte

Drzwi Otwarte

w kategorii: Harpo | 0

Szanowni Państwo,

z przyjemnością zapraszamy na organizowane przez Harpo
w dniu 7 maja 2014 roku, w godzinach 9-17
w siedzibie naszej firmy, przy ulicy 27 Grudnia 7 w Poznaniu
Drzwi Otwarte

Drzwi Otwarte będą doskonałą okazją do zapoznania się z naszą firmą i naszymi flagowymi produktami, a w szczególności z popularnym na całym świecie urządzeniem Mountbatten Brailler Writer Plus.

Podczas Drzwi Otwartych będzie również możliwość uczestniczenia w bezpłatnych warsztatach z obsługi Mountbattena, które odbędą się w trzech 60-minutowych panelach:

  • godz. 10.00 – dla osób widzących (np. rodziców, nauczycieli) oraz niewidomych znających co najmniej podstawy alfabetu Braille’a,
  • godz. 12.00 – dla niewidomych dzieci rozpoczynających naukę,
  • godz. 14.00 – dla osób widzących (np. rodziców, nauczycieli) oraz niewidomych znających co najmniej podstawy alfabetu Braille’a.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rejestrację uczestnictwa w warsztatach do dnia 28 kwietnia b.r. pod numerem telefonu 61 853-14-25 lub mailowo pod adresem info@harpo.com.pl.

Z przyjemnością informujemy, że zrealizowaliśmy projekt „Zakup przez firmę Harpo unikalnej w skali światowej technologii produkcji elektronicznej brajlowskiej maszyny do pisania” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.

DNI OTWARTE

Dni Otwarte są ogólnopolską akcją, organizowaną przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju Regionalnego w dniach 1-11 maja 2014 roku. Akcja ta jest elementem obchodów 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej.