» » » Bezpłatne webinarium – ExeSystem do rehabilitacji chorych z dysfunkcjami wynikającymi z uszkodzeń przedczołowych mózgu

Bezpłatne webinarium – ExeSystem do rehabilitacji chorych z dysfunkcjami wynikającymi z uszkodzeń przedczołowych mózgu

w kategorii: Baza wiedzy, Harpo | 0

Czwartek, 19 stycznia 2023 r., godz. 13:00

Po wydarzeniu wszyscy uczestnicy otrzymają link z nagraniem webinarium.

Program

Zapraszamy na bezpłatne webinarium, w którym przedstawimy nowy program do  terapii w dysfunkcjach wykonawczych – ExeSystem.

Dowiedzą się Państwo m. in. jaki był główny cel powstania programu, w jakich dysfunkcjach wykonawczych i w jakich jednostkach chorobowych jest rekomendowany, jak wyglądają poszczególne zadania oraz jakie możliwości program stwarza dla terapeutów i dla pacjentów/użytkowników.
Skoncentrujemy się przede wszystkim na praktycznych aspektach stosowania programu, przedstawimy również możliwości wsparcia w finansowaniu zakupu.
Po części prezentacyjnej przewidziany jest czas na pytania i dyskusję.

Dla kogo jest webinarium:

Serdecznie zapraszamy do udziału

  • psychologów,
  • lekarzy (specjalistów rehabilitacji medycznej),
  • terapeutów zajęciowych,
  • pedagogów specjalnych,
  • logopedów
  • opiekunów i rodziny pacjentów.

Organizatorzy

Harpo – od ponad 35 lat oferuje najwyższej jakości rozwiązania technologiczne przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością. Dzięki tym produktom tysiące osób codziennie zyskuje szansę na naukę, pracę, rozwijanie swoich pasji i osiąganie sukcesów w wielu dziedzinach życia. Oprócz działalności
dystrybucyjnej prowadzi działalność badawczą wprowadzając na rynek nowoczesne rozwiązania oraz szkoleniową zapewniając indywidualne
konsultacje, wsparcie oraz szereg warsztatów.


Instytut Psychiatrii i Neurologii został powołany rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 24 marca 1951 r. z inicjatywy grupy psychiatrów i neurobiologów, w tym Jerzego Konorskiego, wybitnego neurofizjologa. Instytut miał pełnić funkcje polskiego centrum promocji badań naukowych i klinicznych w dziedzinie chorób psychicznych i neurologicznych.W 1992 r. Instytut został mianowany Ośrodkiem Współpracującym ze Światową Organizacją Zdrowia w zakresie Badań Naukowych i Szkolenia w dziedzinie Zdrowia Psychicznego (WHO Collaborating Center for Research and Training in Mental Health). Prowadzi działalność wydawniczą, szkolenia i studium doktoranckie. W skład instytutu wchodzą 23 kliniki i zakłady naukowe.


Prowadzący

Doktor Szczepan Iwański – Instytut Psychiatrii i Neurologii, Warszawa.

Andrzej Żukowski – Programista, Harpo, Poznań, współautor programu

Justyna Tyrakowska – Specjalista AAC, Harpo, Poznań

Prezent

Każdy uczestnik webinarium otrzyma zaproszenie na stacjonarne warsztaty praktyczne z obsługi programu Exesystem, które zostaną zakończone przyznaniem imiennego Certyfikatu Terapeuty ExeSystem. Więcej informacji podczas wydarzenia.

Rejestracja

TUTAJ

Informacje praktyczne:

Webinar będzie prowadzony na platformie Zoom. Aby wziąć w nim udział – wystarczy łącze i przeglądarka.

Łącze otrzymają Państwo od nas 3 dni przed webinarem i w dniu webinaru